Júl 222013
 

Infolinka je názov pre spracovanie prichádzajúcich hovorov – pasívny telemarketing. Na infolinke zákazník dostane všetky potrebné informácie o službe, produkte,  od poskytnutia základných informácií, cez zložitú technickú podporu. Preto je veľmi dôležité, aby call centrum obslúžilo čo najviac prichádzajúcich hovor v čo najkratšom čase.

Výhodou outsourcingu call centra je možnosť flexibilne pridávať alebo redukovať počet agentov pracujúcich na infolinke. Pracovná doba na informačnej linke by mala byť prispôsobená segmentu zákazníkov, pre ktorých je určená. Častokrát majú spoločnosti problém obslúžiť naraz niekoľko telefonátov, nakoľko v rámci mesiaca môže počet prichádzajúcich hovorov kolísať. Preto Vám naša spoločnosť eCall Slovakia dokáže túto prácu ulahčiť a preniesť na seba. Ak má Váš klient otázku, pripomienku, sme pripravení Vášmu klientovi poskytnúť profesionálnu odpoveď.

Zabezpečíme informovanosť zákazníkov o Vašich produktoch a službách prostredníctvom Infolinky. Požiadavky môžeme spracovávať 24 hodín denne / 7 dní v týždni.

Ak máte záujem o službu Infolinka, kontaktujte naše obchodné oddelenie.