Júl 262013
 

Spoločnosť eCall Slovakia pre svojich klientov prináša okrem širokého portfólia služieb vysoký pomer kvality a kvantity. Základom úspechu programu realizácie strategických cieľov je poskytovať našim klientom služby v splnení vecných, časových požiadaviek v  čo najvyššej kvalite.

Spolupráca pre nás znamená prinášať vyššie než očakávané výsledky bez dopadu na kvalitu hovorov, sprostredkovaných služieb či navýšenia vopred dohodnutej ceny. Našim potenciálnym klientom ponúkame širokú škálu hlavných i doplnkových služieb. Všetci naši operátori sú profesionálne školení a certifikovaní tak, aby zvládli úlohy akéhokoľvek typu. Pre nás sú požiadavky klienta vždy na prvom mieste.

Víziou spoločnosti eCall Slovakia je udržanie trvalého rastu v oblasti nášho pôsobenia a to bez ohrozenia našich vnútorných hodnôt a kvality našich služieb. Chceme si naďalej udržať imidž špičkovej firmy v oblasti kontaktných centier, poskytujúcej riešenia v garantovanej vysokej kvalite, v dohodnutom rozpočte a čase.

Ak máte záujem o call centrové služby a neviete si vybrať z našej ponuky služieb, neváhajte nás kontaktovať. Vypracujeme Vám program na mieru podľa Vašich predstáv.